Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
 
Nice Otomasyon Ürünleri Satış:
 
Firmamız Nice markasının yetkili bayiidir. Ürün gamında Nice SPA’nın üretmiş olduğu tüm ürün grupları yer almaktadır. 
 
Micro Elektronik, Nice marka tüm Otomatik kapı motorları, otomatik bahçe kapısı motorları, otomatik kepenk motorları, otomatik bariyer, mantar bariyer, otomatik panjur ve perde sistemleri ile beraber bunların tüm ekipmanları, yedek parçalarının temini ve satışını yapmaktadır. 
 
Ayrıca Otomatik geçiş sistemi (OGS – HGS ) kurulması gereken yerlerde kullanılacak tüm ekipmanların da satışı ve dağıtımı yapılmaktadır. OGS sistemlerinde kullanılan yazılım, kontrol paneli, RFID anten ve RFID etiket gibi tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir. 
 
Turnike ve Kontrollü Geçiş Sitemlerine kullanılan farklı tür ve ebatta turnikeler ile bunların kurulumda kullanılan akıllı kart okuyucular, parmak izi okuyucular, geçiş kontrol yazılımları ile akıllı kartlar da firmamızın hizmetleri dahilindedir. 
 
Firmamızın hizmetleri arasında Güvenlik Sistemleri için gerekli olan Güvenlik Kamerası ve farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli DVR kaytı cihazları ve aynı zamanda günümüzde yaygınlaşmaya başlayan kaydedici araç kameraları da bulunmaktadır.
 
Nice Ürünleri Projelendirme:
 
Micro Elektronik, yapılması istenen proje için keşif yapıldıktan sonra tüm proje en ince ayrıntısına kadar detaylandırılır. Yapılacak olan işin boyutuna göre proje detayları değişkenlik gösterebilir. 
 
Tüm evinizi tek kumanda ile yönetebileceğiniz komple nice sistemlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede projelendirme ve uygulama hizmeti vermekteyiz.
 
Micro Elektronik güvencesi ve kalitesi ile her tür nice otomatik bariyer, nice otomatik kayar kapılar, uzaktan kumanda ile açılan nice bahçe ve nice garaj kapıları projelerinde profesyonel hizmet vermekteyiz.
 
Nice Ürünleri Montaj:
 
Micro Elektronik satışını yaptığı tüm Nice ürünlerinin ve diğer otomatik kapı, nice otomatik kepenk, nice otomatik bariyer sistemlerinin uzman teknik personeli ile montajını da gerçekleştirmektedir. Firmamızdan satın almış olduğunuz montaj gerektiren tüm ürünler için profesyonel montaj hizmeti verilir. Satın almış olduğunuz ürünün sizlere uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmesinin temel şartlarından biri de ürünlerin hizmet vereceği bölgeye kusursuz ve profesyonel bir şekilde montajından geçer. Micro Elektronik satış sonrası vermiş olduğu nice montaj hizmetlerinde konusunda profesyonel olan teknik kadrosu ile gerek bina içi gerekse bina dışı çalışmalarda kusursuz işçilik ve sorunsuz kullanım garanti eder.
 
Nice Yedek Parça
 
Micro Elektronik satışını yapmış olduğu Nice otomatik kapı sistemleri, Nice otomatik bariyer sistemleri ve diğer otomatik kepenk, bahçe kapısı ve güvenlik sistemlerinin yedek parça ve aksesuarlarının büyük bir kısmını deposunda sürekli olarak bulundurur. Yedek parça ihtiyacı olduğunda müşteriler bekletilmeden ihtiyaçları giderilir. Özellikle Nice ürünlerinde Türkiyedeki en kapsamlı yedek parça çeşitliliğine ve stoğuna sahip yetkili bayi olmaktan gurur duyar.

Diğer Sitelerimiz

Micro Elektronik çatısı altındaki markalarımız.